Výtvarné překvapení po prázdninách

Se začátkem školního roku jsme obdrželi pozitivní zprávy o umístění našich dětí ve výtvarných soutěžích.

Hnutí Brontosaurus už 25. rokem pořádá celorepublikovou soutěž s environmentální tématikou „Máme rádi přírodu“. Uzávěrka soutěže byla v červnu 2019 a naše škola obsadila 3 místa. V kategorii 4. – 6. tříd patří 2. místo Štěpánu Mašterovi, 3. místo Milanu Pospíšilovi a v kategorii 7. – 9. tříd je na 1. místě Milan Liferenko.Z mezinárodní výtvarné soutěže „Krásná jako kvítka…“ na téma „Lidé a zvířata“, které se zúčastnili žáci ze 14 zemí světa, obdržela diplom Natálie Frysová za krásný obrázek koně.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube