Výtvarné překvapení po prázdninách

Se začátkem školního roku jsme obdrželi pozitivní zprávy o umístění našich dětí ve výtvarných soutěžích.

Hnutí Brontosaurus už 25. rokem pořádá celorepublikovou soutěž s environmentální tématikou „Máme rádi přírodu“. Uzávěrka soutěže byla v červnu 2019 a naše škola obsadila 3 místa. V kategorii 4. – 6. tříd patří 2. místo Štěpánu Mašterovi, 3. místo Milanu Pospíšilovi a v kategorii 7. – 9. tříd je na 1. místě Milan Liferenko.Z mezinárodní výtvarné soutěže „Krásná jako kvítka…“ na téma „Lidé a zvířata“, které se zúčastnili žáci ze 14 zemí světa, obdržela diplom Natálie Frysová za krásný obrázek koně.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Informace pro rodiče, duben 2021

Vážení rodiče, oznamujeme vám, že se od pondělí 12. dubna vracíme alespoň zčásti do normálního prezenčního režimu. Již jsme si zvykli, že v této zvláštní době musíme často zvládat nové situace a prát

Změna termínů přijímacích zkoušek

POZOR ZMĚNA TERMÍNU PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK!!!! Informace pro uchazeče u studium oborů Praktická škola jednoletá 78-62-C/01 a Praktická škola dvouletá 78-62-C/02 pro školní rok 2021-2022. V souladu s roz