Výtvarné překvapení po prázdninách

Se začátkem školního roku jsme obdrželi pozitivní zprávy o umístění našich dětí ve výtvarných soutěžích.

Hnutí Brontosaurus už 25. rokem pořádá celorepublikovou soutěž s environmentální tématikou „Máme rádi přírodu“. Uzávěrka soutěže byla v červnu 2019 a naše škola obsadila 3 místa. V kategorii 4. – 6. tříd patří 2. místo Štěpánu Mašterovi, 3. místo Milanu Pospíšilovi a v kategorii 7. – 9. tříd je na 1. místě Milan Liferenko.

Z mezinárodní výtvarné soutěže „Krásná jako kvítka…“ na téma „Lidé a zvířata“, které se zúčastnili žáci ze 14 zemí světa, obdržela diplom Natálie Frysová za krásný obrázek koně.