Výtvarná soutěž

Magistrát města Jihlavy vyhlásil výtvarnou soutěž na téma „Pod vodou, ve vzduchu, v lese a v zoologické zahradě“. Obrázky poslouží jako náměty k výzdobě nové Mateřské školy Na Dolech v Jihlavě. Soutěž byla vyhodnocena panem Dr. Ing. architektem Huňáčkem a byli vybráni zástupci z devíti škol. Mezi nimi šest našich žáků. Jako odměnu si výherci převzali batůžky s drobnostmi. Gratulujeme.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube