Výtvarná soutěž

Magistrát města Jihlavy vyhlásil výtvarnou soutěž na téma „Pod vodou, ve vzduchu, v lese a v zoologické zahradě“. Obrázky poslouží jako náměty k výzdobě nové Mateřské školy Na Dolech v Jihlavě. Soutěž byla vyhodnocena panem Dr. Ing. architektem Huňáčkem a byli vybráni zástupci z devíti škol. Mezi nimi šest našich žáků. Jako odměnu si výherci převzali batůžky s drobnostmi. Gratulujeme.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube