Výtvarná dílna s dětmi z mateřské školy

Dne 14. 3. proběhl výtvarný workshop, ve kterém děti z MŠ tvořily v naší keramické dílně. Při výrobě srdíček pomáhaly žáci z 8. třídy. Setkání proběhlo tradičně s předstihem před svátkem maminek, aby se dárečky maminkám stačily ještě upravit. Nejen zážitek z jiného prostředí a nadšení z tvoření, ale i poznávání, spolupráce, tolerance, pochopení a vzájemné sbližování byly přínosem. Všechny děti si navíc odnesly ještě malý dárek.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube