Výtvarná dílna s dětmi z mateřské školy

Dne 14. 3. proběhl výtvarný workshop, ve kterém děti z MŠ tvořily v naší keramické dílně. Při výrobě srdíček pomáhaly žáci z 8. třídy. Setkání proběhlo tradičně s předstihem před svátkem maminek, aby se dárečky maminkám stačily ještě upravit. Nejen zážitek z jiného prostředí a nadšení z tvoření, ale i poznávání, spolupráce, tolerance, pochopení a vzájemné sbližování byly přínosem. Všechny děti si navíc odnesly ještě malý dárek.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube