Světový den porozumění autismu

2. dubna 2019 jsme se přidali ke kampani na podporu světa osob s autismem. V naší škole vzděláváme úspěšně celou řadu let desítky dětí s poruchami autistického spektra. Škola je nositelem významného ocenění APLAUS 2014, které se uděluje jednotlivcům a organizacím zasazujícím se o to, aby se lidem s autismem žilo lépe. Usilujeme o to, aby se u nás dětem dostalo co nejkvalitnější přípravy na život, aby se mohly v přátelském prostředí plně rozvíjet a navazovat kamarádské vztahy s vrstevníky.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube