Světový den porozumění autismu

2. dubna 2019 jsme se přidali ke kampani na podporu světa osob s autismem. V naší škole vzděláváme úspěšně celou řadu let desítky dětí s poruchami autistického spektra. Škola je nositelem významného ocenění APLAUS 2014, které se uděluje jednotlivcům a organizacím zasazujícím se o to, aby se lidem s autismem žilo lépe. Usilujeme o to, aby se u nás dětem dostalo co nejkvalitnější přípravy na život, aby se mohly v přátelském prostředí plně rozvíjet a navazovat kamarádské vztahy s vrstevníky.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube