Raraši vystoupili v Třebíči

Skupina Raraši byla na 17. června pozvána, aby svým vystoupení zahájila provoz zapsaného spolku Vrátka v Třebíči. „Vrátka“ zaměstnávají ve svých provozovnách osoby se zdravotním postižením. Klienti se zapojují do práce v pekárně, v krámku Pod věží, v cukrárně, v šicí dílně, v žehlírně. Raraši zazpívali posluchačům v překrásném prostředí bylinkové zahrady. Byli odměněni vřelým přijetím, potleskem a v neposlední řadě skvělým občerstvením.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube