Raraši vystoupili v Třebíči

Skupina Raraši byla na 17. června pozvána, aby svým vystoupení zahájila provoz zapsaného spolku Vrátka v Třebíči. „Vrátka“ zaměstnávají ve svých provozovnách osoby se zdravotním postižením. Klienti se zapojují do práce v pekárně, v krámku Pod věží, v cukrárně, v šicí dílně, v žehlírně. Raraši zazpívali posluchačům v překrásném prostředí bylinkové zahrady. Byli odměněni vřelým přijetím, potleskem a v neposlední řadě skvělým občerstvením.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube