Poděkování

Vážená paní ředitelko,


Gymnázium Jihlava v letošním roce slaví 100. výročí otevření. Jednou z akcí, jimiž si toto výročí připomínáme, byl i Slavnostní koncert G 100, který jsme 23. 4. uspořádali v HDJ. Jako host v programu vystoupil i Váš soubor Raraši se svými pedagogy, asistenty a možná i některými rodiči.

Vystoupení Rarachů bylo velmi pestré, děti zpívaly a hrály s radostí a velkým nasazením a obohatily náš program o myšlenku, že i s handicapem může člověk, je-li podporován a rozvíjen, dokázat mnoho.

Patří jim za to náš obdiv a velký dík.

Rádi bychom ještě jednou velmi srdečné poděkovali všem čtyřem pedagogům - magistrám Vejsadové a Duničkové, Mgr. Mertlovi a Bc. Křivánkovi. Pod jejich vedením děti muzicírování viditelně baví a přináší potěšení nejen jim, ale i posluchačům.

S přáním hezkého dne a spousty dalších veselých tónů.


Pavel Suk

ředitel Gymnázia Jihlava

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube