Poděkování

Vážená paní ředitelko,


Gymnázium Jihlava v letošním roce slaví 100. výročí otevření. Jednou z akcí, jimiž si toto výročí připomínáme, byl i Slavnostní koncert G 100, který jsme 23. 4. uspořádali v HDJ. Jako host v programu vystoupil i Váš soubor Raraši se svými pedagogy, asistenty a možná i některými rodiči.

Vystoupení Rarachů bylo velmi pestré, děti zpívaly a hrály s radostí a velkým nasazením a obohatily náš program o myšlenku, že i s handicapem může člověk, je-li podporován a rozvíjen, dokázat mnoho.

Patří jim za to náš obdiv a velký dík.

Rádi bychom ještě jednou velmi srdečné poděkovali všem čtyřem pedagogům - magistrám Vejsadové a Duničkové, Mgr. Mertlovi a Bc. Křivánkovi. Pod jejich vedením děti muzicírování viditelně baví a přináší potěšení nejen jim, ale i posluchačům.

S přáním hezkého dne a spousty dalších veselých tónů.


Pavel Suk

ředitel Gymnázia Jihlava

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube