Mezinárodní den dětí

Překvapením a dárkem pro naše žáky bylo pěvecké vystoupení dvanáctileté Natálky Němcové z Prahy. Natálka se věnuje sólovému zpěvu, herectví a také tanci. Zahrála si i ve filmu, v divadle a vyzkoušela si i roli manekýnky. V dětském muzikálu Kdo ukradl vánoční poklad hrála a zpívala Popelku. V koncertním provedení Bídníků dostala roli Gavrosche. Spolupracovala i s Michalem Horáčkem. Natočila vlastní písničku Plyšáci. Vystupuje s dětskou skupinou Čiperkové. Momentálně hraje roli malé Bonnie v Hudebním divadle Karlín. Raraši na závěr poděkovali Natálce dvěma pěknými písničkami.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube