Mezinárodní den dětí

Překvapením a dárkem pro naše žáky bylo pěvecké vystoupení dvanáctileté Natálky Němcové z Prahy. Natálka se věnuje sólovému zpěvu, herectví a také tanci. Zahrála si i ve filmu, v divadle a vyzkoušela si i roli manekýnky. V dětském muzikálu Kdo ukradl vánoční poklad hrála a zpívala Popelku. V koncertním provedení Bídníků dostala roli Gavrosche. Spolupracovala i s Michalem Horáčkem. Natočila vlastní písničku Plyšáci. Vystupuje s dětskou skupinou Čiperkové. Momentálně hraje roli malé Bonnie v Hudebním divadle Karlín. Raraši na závěr poděkovali Natálce dvěma pěknými písničkami.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube