Informace pro rodiče žáků

Vláda svým usnesením ze dne 12. 3. 2020 vyhlásila nouzový stav a zakázala osobní přítomnost žáků a studentů při vzdělávání nebo studiu.

Po ukončení jarních prázdnin žáci do školy do odvolání nenastupují. Uzavřena bude také školní družina a školní výdejna. Pracující rodiče žáků do 10 let věku si mohou požádat o ošetřovné pro svého zaměstnavatele https://www.mpsv.cz/web/cz/informace-ke-koronaviru. Pro vaše dotazy jsme vám k dispozici také na telefonu 567 333 644. Můžete využít i e-mail: reditelstvi@pomskola.cz  Přeji vám všem hlavně pevné zdraví!

Informace na: http://www.msmt.cz/informace-k-vyhlaseni-nouzoveho-stavu-v-crMgr. Zuzana Šimková

Ředitelka školy

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube