DEN BÁSNÍ

Dne 26. 3. proběhl ve škole Den básní. Celoškolní akce se koná každý rok na jaře, tentokrát zaznělo téma „škola“. Třídní kolektivy se úkolu zhostily většinou s humornou nadsázkou a dramatizací básní. Zazněly básně známých i méně známých autorů, velký úspěch sklízela vlastní tvorba našich pedagogů. Role recitátorů a diváků se měnily, vystoupení byla odměněna pozorným sledováním a potleskem. Děti strávily část dopoledne v zodpovědném a příjemném napětí a právem se pyšnily svými výkony.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na distanční výuku

Ministr školství Robert Plaga dnes večer 30. 10. 2020 po jednání vlády oznámil, že od 2. listopadu 2020 budou školy zřizované podle §16 odst. 9 školského zákona (sem spadá i naše škola) z epidemiologi

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube