DEN BÁSNÍ

Dne 26. 3. proběhl ve škole Den básní. Celoškolní akce se koná každý rok na jaře, tentokrát zaznělo téma „škola“. Třídní kolektivy se úkolu zhostily většinou s humornou nadsázkou a dramatizací básní. Zazněly básně známých i méně známých autorů, velký úspěch sklízela vlastní tvorba našich pedagogů. Role recitátorů a diváků se měnily, vystoupení byla odměněna pozorným sledováním a potleskem. Děti strávily část dopoledne v zodpovědném a příjemném napětí a právem se pyšnily svými výkony.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 25.9.

Oznamuji, že z protiepidemických důvodů na základě doporučení ministra zdravotnictví ČR Romana Prymuly vyhlašuji volný den podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění na

© 2018 ZŠ Speciální a Praktická škola Jihlava - vytvořeno ve Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube