Pracovní příležitost

Učitel(ka) + správce sítě

Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava, příspěvková organizace, nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici učitel/ka  + správce sítě s nástupem od 1. 9. 2019.

Požadavky na pozici: předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění, zkušenost s obecnou správou sítí, správa běžných serverů, zkušenosti se správou systému a IT infrastruktury, minimálně 3 roky pedagogické praxe. Své životopisy zasílejte na e-mail uvedený níže.

Mgr. Zuzana Šimková

Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava, p.o.

Březinova 31

586 01 Jihlava

e-mail: reditelstvi@pomskola.cz

stránky: www.pomskola.cz

dne: 18.6.2019

Učitel(ka) + fyzioterapeut

Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava, příspěvková organizace, nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici učitel/ka  + fyzioterapeut/ka s nástupem od 1. 9. 2019. Požadavky na pozici: předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění, odborná způsobilost k výkonu fyzioterapie + 5 let pedagogické praxe.  Své životopisy zasílejte na e-mail uvedený níže.

Mgr. Zuzana Šimková

Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava, p.o.

Březinova 31

586 01 Jihlava