ŠKOLNÍ DRUŽINA

Při základní škole speciální funguje školní družina, která má k dispozici samostatnou víceúčelovou místnost vybavenou pro pracovní i odpočinkovou a zájmovou činnost, nechybí zde závěsný systém pro imobilní žáky.

Školní družina je v provozu  denně 6:15 – 15:15

Vedoucí vychovatelka: Ilona Křikavová

Ostatní vychovatelé:  Kateřina Caklová, Kateřina Valíková, Soňa Konečná, Josef Křivánek, Radka Piskačová, Pavla Rathsamová, Lucie Dušáková, Nikola Křivková.

Od 1. září 2012 vybíráme na základě pokynu zřizovatele úhradu za ŠD ve výši 180,- Kč měsíčně, za samostatný kroužek pro žáky nechodící do ŠD 45,- Kč měsíčně.

Nadále platí, že rodiče, kteří pobírají určitý typ dávek: dávky pomoci v hmotné nouzi (příspěvek na živobytí nebo doplatek na bydlení), dávky pro dítě v pěstounské péči, zvýšený příspěvek na dítě, mohou ředitelku školy požádat  o prominutí úhrady za ŠD.

K žádosti je nutné  d o l o ž i t   potvrzení o pobírání sociálního příplatku.